11 березня відбулись збори учасників АТО Чорнобаївського району

Дата: 13.03.2017 15:04

На зборах були присутні голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, Почесний голова асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петро Душейко, начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський, головний лікар Чорнобаївської ЦРЛ Тетяна Козлова, представник відділу Держгеокадастру в Чорнобаївському районі Черкаської області Михайло Черненко, голова ГО спілки учасників АТО «Черкащани» Чорнобаївського району» Микола Костенко та представники громадських об’єднань учасників АТО.

В ході зустрічі учасники обговорили нагальні питання, що виникають при розгляді звернень учасників АТО, а саме: озвучили проблеми отримання та оформлення земельних ділянок, питання соціального забезпечення учасників АТО та їх сімей, а також санаторного оздоровлення.

– Протягом 2016 року особовим складом Чорнобаївської центральної районної лікарні було проліковано в стаціонарних відділеннях 40 осіб  учасників АТО та учасників бойових дій на суму 42712,52 грн.

За січень, лютий 2017 року проліковано в стаціонарних відділеннях 15 осіб - учасників АТО та учасників бойових дій на суму 9965,76 грн.

Загальна сума станом на 01.03.2017 року - 52678,28 грн. (55 учасників АТО та учасників бойових дій), - зазначила Тетяна Козлова.

Михайло Черненко в своєму виступі зазначив, що для отримання земельних ділянок в адміністративних межах Чорнобаївського району, до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звернувся 471 учасник АТО. Надано 334 дозволів на відведення земельних ділянок учасникам АТО на загальну площу 663,14 га, 92 особам було відмовлено.

Наказами Головного управлінням Держгеокадастру у Черкаській області затверджено 197 проектів відводу земельних ділянок учасникам АТО на загальну площу 392,44 га, по решті матеріали знаходяться в стадії розгляду.

– На «Д» обліку по Чорнобаївському районі перебуває 356 демобілізованих воїнів АТО, із них 8 інвалідів війни.

Демобілізовані проходять профогляд на базі Чорнобаївської ЦРЛ за 2016 - 88 %, за 2017 - 8% оглянутих, - зазначила головний лікар Чорнобаївської ЦРЛ Тетяна Козлова.

Всі особи з виявленими відхиленнями у стані здоров'я проходять амбулаторне лікування, а при потребі і стаціонарне лікування в Чорнобаївській ЦРЛ. За 2016 рік проліковано стаціонарно безкоштовно на базі Чорнобаївської ЦРЛ 42 воїни АТО на суму 43 тис. грн. За 2017 рік -1 особа на суму 1 тис. грн. В військових госпіталях м. Черкаси проліковано за 2016 рік - 36 воїнів, за 2017 - 12 демобілізованих воїнів АТО. За 2016 рік на безкоштовне амбулаторне лікування демобілізованих воїнів АТО використаної.000 грн. За 2 місяця 2017 - 1200 грн.

Зубопротезовано за 2016 рік -16 осіб на суму 13.602 грн. За 2 місяці 2017 року - 5 осіб на суму 4700 грн.

За 2016 рік - видано форму № 70 - 49 особам на санаторне-курортне лікування і психологічне лікування. Проліковано за 2016 рік - 10 воїнів АТО. За 2017 рік - видано форму N2 70 - 8 особам. В санаторно-курортних умовах в 2017 ще не лікувались.

Сергій Джоболда дав доручення відповідним структурам до кінця серпня 2017 року забезпечити всіх учасників АТО земельними ділянками, подякував присутнім  за активну громадську позицію й виконання свого службового обов’язку та відзначив, що кожне питання, порушене індивідуально не залишиться без уваги та реагування влади.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності  та  звернень громадян

апарату райдержадміністрації