Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

Переглядів: 189

    10 квітня на території Чорнобаївського районного військового комісаріату відбулася відправка 6 призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл  Хрестителеве, Привітне, Красенівка, Ревбинці, Першотравневе. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі.

    З напутніми словами  до майбутніх захисників звернулася перший заступник голови райдержадміністрації, голова призовної комісії Валентина Стилик та побажала їм міцного здоров’я, успіхів у службі та добросовісного виконання свого обов’язку.

    Військовий комісар Чорнобаївського районного військового комісаріату Василь Ткаченко вручив юнакам елементи теплого одягу. Також він зазначив, що усім призовникам після надання документів про проходження служби буде виплачено матеріальну допомогу з районного бюджету у розмірі 5 тис. грн, а на збірному пункті хлопці отримають підйомні у розмірі прожиткового мінімуму.

    Прочитав молитву та благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя  священник Андрій з села Ревбинці та вручив кожному іконку, яка оберігатиме захисників від усього лихого. Ікони для майбутніх захисників Вітчизни передали нинішні захисники – військові, які перебувають у зоні АТО. Їх привіз голова ГО «Народна самооборона» Анатолій Гичка.

    Після урочистостей хлопці відбули на обласний збірний пункт у м. Черкаси.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

« повернутися до списку новин