Зустріч активістів села Коврай з головою райдержадміністрації Сергієм Джоболдою

Дата: 15.03.2017 14:35

15 березня відбулася зустріч активістів села Коврай з головою райдержадміністрації Сергієм Джоболдою за участі голови Придніпровської сільської ради Лариси Шелест.

На зустрічі були підняті питання про встановлення вказівного знаку назви населеного пункту, ремонту ділянки дороги, що веде до села, очищення місцевого ставка та питання об’єднання територіальних громад.

В ході діалогу Сергій Миколайович зазначив, що питання очищення ставка потребує детального вивчення та співпраці з екологічною інспекцією; щодо ремонту дороги, то дане питання буде обговорено зі службою автомобільних доріг та дав доручення сільському голові Придніпровської територіальної громади про встановлення вказівного знаку.

По закінченню зустрічі голова райдержадміністрації Сергій Джоболда надав доручення працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного опрацювання та вирішення всіх піднятих на зустрічі проблемних питань.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації