На турнірі з дзюдо

Дата: 14.03.2017 14:34

10 березня в м. Черкаси проходив відкритий чемпіонат області з дзюдо для найменшої вікової групи, юнаків та дівчаток 2008-2010 року народження.

Для більшості чорнобаївських дзюдоїстів це були перші змагання в їхній спортивній кар`єрі. Вихованці Чорнобаївської ДЮСШ вибороли три золотих медалі – Данило Давиденко (26 кг, смт Чорнобай), Олександр Гвоздь (25 кг, смт Чорнобай) та Білецький Богдан (29 кг, с. В. Бурімка), три срібних медалі, Ярослава Кушнір (28 кг, с. В. Бурімка), Сергій Кінаш (25 кг, с. В.Бурімка), Валерій Запасний (27 кг, с. В.Бурімка) та п`ять бронзових: Юрій Кінаш (23 кг, с. В.Бурімка), Аліна Керей (29 кг, с. В. Бурімка), Назар Черниш (23 кг, смт Чорнобай), Станіслав Євич (24 кг, смт Чорнобай), Назар Авраменко (45 кг, смт Чорнобай).

До участі в змаганнях спортсменів підготували тренери-викладачі: Іван Давиденко, Сергій Дражніков та Оксана Захарченко.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації