Безпечне літо з рятувальниками

Вже стало традицією приймати на екскурсію до пожежної частини школярів Чорнобаївського району з літнього пришкільного табору.

Рятувальники розповідають гостям про методи гасіння пожеж, демонструють пожежні стволи та драбини. Особливу увагу рятувальники приділяють комплектації пожежної автоцистерни та розповдають про засоби захисту органів дихання.

Після екскурсій пожежною автоцистерною всі бажаючі виявляють бажання посидіти в кабіні пожежного автомобіля та приміряти на себе "бойовий" одяг. Наприкінці екскурсій рятувальники проводять з дітьми лекцію актуальну для літної пори року на тему «Правила пожежної безпеки під час перебування в лісі та на воді», а також нагадують порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
    В свою чергу діти обіцяють бути дуже обережними й дотримуватись усіх правил, яких навчали їх рятувальники.