Проведено комісію з питань перегляду нормативно-правових актів та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства

Дата: 25.05.2017 14:28

25 травня в Чорнобаївській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань перегляду нормативно-правових актів та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Оксани Брагінець.

В засіданні взяли участь представники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації та головний спеціаліст відділу  реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Максим Поліщук.

На комісії розглянуто 2 питання: про перегляд розпоряджень райдержадміністрації за ІІ півріччя 2016 року та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства; про перегляд розпоряджень райдержадміністрації керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства.

– Юридичним відділом апарату райдержадміністрації переглянуто 125 розпоряджень райдержадміністрації за ІІ квартал 2016 року. В результаті перегляду встановлено 3 розпорядження, які втратили чинність та 6 розпоряджень термін дії яких вичерпано, - головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації зазначила Олена Прядка.

По закінченню засідання комісією було вирішено: юридичному відділу апарату райдержадміністрації провести перегляд нормативно-правових актів за І півріччя 2017 року у відповідність до Конституції України та інших актів законодавства України, розпоряджень райдержадміністрації; керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, сектору у справах сім'ї, молоді та спорту та відділу економіки райдержадміністрації підготувати проекти розпоряджень райдержадміністрації про визнання такими, що втратили чинність вказаних ними розпоряджень.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації