Голова РДА здійснив робочу поїздку в Богодухівку

6 квітня голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда здійснив робочу поїздку до Богодухівки.

У ході поїздки він ознайомився із роботою Богодухівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, сільської лікарської амбулаторії і місцевого пункту швидкої та невідкладної допомоги.

Із заступником директора територіального центру соціального обслуговування Людмилою Баль Сергій Миколайович оглянув приміщення стаціонарного відділення, де в 2017 році проводились косметичні ремонти коридорів, частини жилих кімнат, а також було здійснене утеплення зовнішніх стін. Та обговорив питання проведення подальших ремонтних робіт. Також піднімалося питання поліпшення благоустрою подвір’я відділення.

- На сьогодні Чорнобаївський територіальний центр соціального обслуговування, і, зокрема, його стаціонарні відділення, є одними із кращих в області. Та ми не повинні на цьому зупинятися. Наше завдання – зробити умови перебування людей, які на сьогодні опинилися у складних життєвих умовах, максимально комфортними та зручними, – зазначив Сергій Миколайович.

Разом із головним лікарем КЗ "Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги Чорнобаївської районної ради" Любов’ю Тарасенко та завідуючим Богодухівської сільської лікарської амбулаторії  Валерієм Грошевим Сергій Джоболда обговорив питання ремонту приміщень, у яких розташовані пункт швидкої та невідкладної допомоги і амбулаторія. Зокрема, першочергові заходи – утеплення приміщення та заміну вікон на нові – теплоощадні.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації