Здійснено виїзний прийом громадян та оглянуто заклади соціальної сфери в селі Мала Бурімка

Дата: 15.06.2017 12:58

14 червня заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик здійснила виїзний прийом громадян в селі Мала Бурімка.

Під час робочої поїздки Валентина Стилик спільно з сільським головою Валерієм Тертишником оглянули заклади соціальної сфери, які завдяки співпраці районної влади та сільської ради протягом 5 місяців 2017 року були відремонтовані та облаштовані матеріально-технічним забезпеченням.

Валентина Борисівна разом з Валерієм Михайловичем відвідали фельдшерсько-акушерський пункт, де звернули особливу увагу на наявність медикаментів та лікарських засобів.

Для повноцінного функціонування та роботи ФАПу придбано ноутбук – 12 000 грн, крісло гінекологічне – 10 000 грн., шафу у маніпуляційну – 6500 грн, бойлер електричний – 3000 грн, принтер лазерний – 4500 грн, медикаменти на суму – 5000 грн та госптовари – 6500 грн.

Також ознайомилися з роботою та оглянули приміщення Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де придбано учнівські дошки на суму – 1964 грн, 2 столи учительські – 2500 грн, стільці учительські – 312 грн та лінолеум на суму – 8413 грн. Сільською радою виділено субвенцію в сумі 100 000 грн на проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень шкільної їдальні.

Для місцевої бібліотеки придбано електроконвектор – 2500 грн, коврові доріжки (10 м.) – 3000грн, стіл комп’ютерний – 1500 грн та  6 стільців на суму – 1800 грн.

Представники влади глянули також оновлене приміщення сільського будинку культури. Реставровано 325 м’яких крісел на суму 132 000 грн, 2 підставки під акустичні системи, 2 радіомікрофони та бази під мікрофони на суму – 8 700 грн.

В 2017 році за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 199 300 грн. по вулицях Лесі Українки, Шевченка та пров.  Комашка, проведено поточний ремонт асфальтобетонного покриття.

Придбано і встановлено на стадіоні 10 лав вуличних ( 2 100 грн/шт.) і 8 урн для сміття (900 грн/шт).

Придбано навігаційну двусторонню стеллу – 49 995 грн. Придбано 6 металевих конструкцій навіси зі стелажами по 8 333 грн/шт. З/б огорожа на суму – 13 400 грн.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації