Жертв політичних репресій вшанували покладанням квітів

Дата: 18.05.2018 12:27

18 травня відбулися заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій.  Відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років» цей день відзначається щороку у третю неділю травня.

Із метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій  в селищі Чорнобай. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, перший заступник голови РДА Валентина Стилик,  керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, селищний голова Чорнобаю Алла Мірошниченко, секретар селищної ради Олексій Саюн, голова районної ветеранської організації Віталій Момот.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації