Вихованці РЦДЮТ на обласному  конкурсі  дитячої творчості здобули призові місця

Черкаський обласний Центр допомоги учасникам АТО,  громадська організація «МЕЖА.ЮА» та Черкаський осередок національної спілки майстрів народного мистецтва України  організували та провели  обласні  конкурси  дитячої творчості «Захисники Вітчизни – гордість України» (до Дня  Захисника України) та  «Єдина родина – сильна Україна» (до Дня Соборності).

Чорнобаївський район представляли вихованці зразкового гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Юний художник» районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ольга Стеблина) - Софія Огнівенко та Яна Ткалич. У своїх роботах дівчата змогли передати палку любов до України, символіку, традиції, втілені у великій кількості образів.

Серед поданих на конкурс «Єдина родина – сильна Україна» 154 робіт кращих обирали  у двох номінаціях: декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.  Яна Ткалич стала  володарем диплому за І місце у номінації образотворче мистецтво, а Софія Огнівенко здобула ІІІ почесне місце у номінації декоративно-прикладне мистецтво та приз глядацьких симпатій у конкурсі «Захисники Вітчизни – гордість України».

Серед тих,  хто нагороджував дітей, були й учасники АТО, зокрема, учасники оборони Донецького аеропорту.

Лялька-оберіг атовцям від гуртківців

За інформацією районного Центру дитячої та юнацької творчості