Здійснено робочу поїздку до Хрестителевого

Дата: 12.04.2018 12:09

11 квітня голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда та перший заступник голови РДА Валентина Стилик здійснили робочу поїздку до Хрестителевого.

У ході поїздки вони ознайомилися зі станом дороги державного значення Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни та придорожніх територій. А також оглянули в’їзд до Чорнобаївського району з боку Оржицького району.

Під час робочого візиту голова РДА та його перший заступник зустрілися із сільським головою Хрестителевого Інною Бурган та директором СТОВ «Світанок» Іваном Тітаренком, з якими обговорили питання благоустрою населених пунктів та доріг, які проходять через них.

За результатами поїздки, 12 квітня було організовано суботник із благоустрою за участю працівників сільської ради та здійснено прибирання придорожніх територій і санітарну вирубку дерев уздовж дороги Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни.