До уваги фізичних осіб, які утримують народжений в їх господарствах молодняк великої рогатої худоби

Дата: 24.04.2018 12:07

Звертаємо увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 285 внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року  № 107.

Змінами у п.9 в абзаці 1 слова «у поточному році» виключені. Таким чином, дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

В зв’язку з цим прийняття документів для нарахування дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби здійснюється за кожні 4 повних місяці утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку народженого, як в поточному, так і в минулому році у розмірах, зазначених в Постанові Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107.

Прийом документів здійснюється органами місцевого самоврядування до 1 травня, до 1 вересня, та до 1 грудня поточного року.