До уваги суб’єктів державної реєстрації, нотаріусів!

Дата: 13.05.2017 11:52

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області доводить до відома, що наказом Міністерства юстиції України від 25 квітня 2017 року № 1410/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2017 року № 548/30416 (далі – наказ), внесено зміни до Порядку надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15 грудня 2015 року № 2586/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 грудня 2015 року за № 1568/28013.

Наказ має на меті врегулювання питань доступу приватних виконавців до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, вдосконалення порядку укладання договорів з їх технічним адміністратором та реалізації рішень Міністерства юстиції та його територіальних органів про анулювання або тимчасове блокування доступу користувачів до реєстрів.

Наказ набрав чинності 12 травня 2017 року у день його офіційного опублікування в Офіційному віснику України № 37.

З текстом наказу можна ознайомитися за посиланням: https://minjust.gov.ua/ua/news/49178