Шановні жителі Чорнобаївщини!

Дата: 28.06.2018 11:42

Прийміть щирі вітання  із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят.

28 червня 1996 року стало точкою відліку нового етапу розвитку Незалежності України. Основний закон остаточно закріпив статус України як демократичної, суверенної, правової та цілісної країни та утвердив державну політику, де честь і гідність, права та свободи громадян вважаються найбільшою цінністю.

Сьогодні відзначаючи 22-у річницю Конституції України, ми усвідомлюємо Основний Закон країни як гарантію миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації.

Проходять роки, і життя ставить перед нашим суспільством нові завдання, окреслює нові перспективи  і від щоденних дій кожного українця залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Тож нехай в день національного свята – в кожного з Вас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Бажаю Вам щастя, добра, миру та благополуччя!

Із повагою –

голова районної державної адміністрації