Кубок пам’яті Семена Дмитровича Пхіденка

5 січня в районному спорткомплексі відбувся ювілейний 10-ий дитячий турнір з футзалу на «Кубок пам’яті Семена Дмитровича Пхіденка» серед дітей 2005-2007 р. н.

За перемогу в турнірі змагались чотири команди ДЮСШ м.Золотоноша, с. Богодухівка та дві команди ДЮСШ (смт Чорнобай).

Традиційно турнір було розпочато урочистою церемонією відкриття на якій до учасників та гостей з вітальним словом звернулися завідувач сектору у справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко та син Семена Дмитровича – Олександр Пхіденко.

За результатами поєдинків по коловій системі перемігши всіх своїх суперників кубок отримала команда «Колос» смт Чорнобай  (тренер Микола Лахтіонов),  ІІ місце у команди з м. Золотоноша, третьою стала команда с.Богодухівки (тренер Віталій Згура), четверте місце у команди «Колосок» (тренер Сергій Бурба).

Кращими гравцями турніру стали: Костянтин Коцюба - «Колос», Микола Коляда - м. Золотоноша, Ян Герасименко - с. Богодухівка та Максим Ненька – «Колосок», які були відзначені грамотами. Кращим бомбардиром турніру став Назар Кутіщев. Переможець нагороджений перехідним кубком та дипломом, призери дипломами відповідних ступенів. Всі команди отримали солодощі Олександра Пхіденка.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації