На Чорнобаївщині відбувся XX традиційний турнір з волейболу на кубок «Пам’ять»

Дата: 13.02.2018 11:22

10 лютого в районному спорткомплексі вже в двадцяте відбувся традиційний турнір з волейболу серед чоловіків на кубок «Пам’ять», метою якого є вшанування земляків, що присвятили своє життя спорту, які навіки залишились у пам’яті своїх друзів, вихованців рідних та близьких.

В турнірі приймали участь чотири волейбольні команди. Всі команди показували хороші результати, гарну підготовку та фізичну форму. Тож переможців довелося визначали у запеклих, напружених іграх.

Перше місце та кубок завоювали волейболісти села Великої Бурімки (кращий гравець команди Євген Лучний), друге місце у Старого Ковраю (кращий гравець команди Андрій Сопільняк), третє місце у команди селища Чорнобай (кращий гравець команди Максим Кручиненко), четверте почесне місце у команди села Крутьки (кращий гравець команди Олександр Пигида).

Переможець був нагороджений кубком, дипломом, гравці – грамотами, призери дипломами відповідних ступенів, кращі гравці відзначені грамотами.

За інформацією сектору у справах сім'ї,

молоді та спорту райдержадміністрації