В районному будинку культури відбувся концерт кращих аматорських колективів Чорнобаївщини

Дата: 03.04.2017 11:07

1 квітня багата талантами Чорнобаївська земля знову зібрала найкращих сільських аматорів народного мистецтва   на  творчий підсумок роботи галузі культури району.

Перед початком концертної програми в фойє була представлена виставка  робіт декоративно – прикладного мистецтва кращих майстрів та майстринь з усіх куточків району.

Учасників та глядачів привітала зі святом мистецтва заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик. -  Головне в народній творчості - це ентузіазм людей, які після важкої селянської праці черпають силу в українській пісні і народному слові. Як кажуть:  «З піснею людина народжується, живе й умирає, -  вищою за пісню може бути тільки молитва».

Cьогоднішнє пісенне свято передає естафету новому трудовому хліборобському року. Адже в кожну оселю, в кожне господарство прийшла весна, з її хліборобськими турботами і сподіваннями. І від того, як ми спрацюємо кожного весняного дня, залежить доля успіху в рослинництві й тваринництві, достаток в кожній сім’ї, – зазначила Валентина Борисівна та відзначила кращі самодіяльні колективи  району та їх керівників. - Тож нехай заключні акорди сьогоднішнього пісенного свята додають всім сили і віри в краще майбутнє!

Під час концерту звучали українські пісні у виконанні кращих  народних аматорських хорових колективів та окремих виконавців Чорнобаївщини.

Артисти дарували кожному глядачеві частинку своєї душі і серця, в піснях, запальних танцях і музиці прославляли свім рідний край.

Порадували глядачів скарбами пісенної творчості : народний аматорський хоровий колектив Великоканівецького СБК, керівник Галина Фурса; народний аматорський хоровий колектив ветеранів «Житограй» Чорнобаївського селищного БК, керівник Заслужений працівник культури України Василь Нестеренко; народний аматорський хоровий колектив РБК, керівник Заслужений працівник культури України Борис Камінський; аматорський гурт «Добрі люди» Іркліївського СБК; народний аматорський жіночий ансамбль «Берегиня» Великоканівецького СБК, керівник Юрій Пащенко; вокальний чоловічий дует Микола та Віктор Перехрести; вокальний ансамбль «Злагода» ДШМ; вокальний чоловічий дует Андрій Строгуш та Тарас Лупій Крутьківського СБК;  вокальний квартет «Дніпряночка» Мельниківського СБКЮ; аматорський естрадно-духовий ансамбль Великоканівецького СБК, керівник Павло Лещенко; аматорський вокальний жіночий ансамбль Малобурімського СБК; вокальне родинне тріо Григорій, Наталія та Владислав Канівці Вереміївського СБК; вокальний дует Ольга Ворона та Віктор Перехрест, Великобурімського СБК; солісти: Валентина П’ятікова, Юлія Рижова Новоукраїнського СБКЮ.

Гідно виступили учасники народного танцювального колективу «Фієста», керівник Лариса Тріандафіліді; аматорського танцювального колективу «Мальви» Чорнобаївського селищного БК, керівник Тетяна Зубенко; аматорськиого танцювального колективу Кліщинського СБК, керівник Ірина Кам’янська.

Заключним акордом завершив святкову програму  Староковрайський  народний аматорський духовий оркестр.

Глядачі були  щиро вдячні всім аматорам сцени, які подарували приємні хвилини спілкування з прекрасним.

Бажаємо всім нових творчих здобутків,  життєвих перемог та достойної  молодої,  талановитої зміни аби українська культура жила вічно.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації