Державні реєстратори зможуть увійти до реєстрів лише за наявності захищеного особистого ключа

Дата: 13.04.2017 10:50

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що На виконання наказу Міністерства юстиції України від 29.03.2017 № 1015/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 31.10.2016 №3086/5» який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 420/30288 Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області доводить до Вашого відома, що з 00 год. 00 хв, 29 квітня 2017 року доступ до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та нотаріусів буде можливим лише за умови використання ними захищених носіїв особистого ключа. У головному офісі АЦСК органів юстиції України та його регіональних відділеннях можна придбати захищений носій особистого ключа, одразу згенерувати на ньому ключі та сформувати до них сертифікати (детальніше https://ca.informjust.ua).
    Звертаємо особливу увагу! Отримати та активувати захищені носії особистого ключа необхідно до 28.04.2017 включно. З 29.04.2017 доступ до Єдиних до Державних реєстрів з незахищсними носіями особистих ключів буде неможливий.При виникненні питань можна звернутись на гарячу лінію Контакт-центру Державного підприємства «Національні інформаційні системи» 0-800-50-85-84 або до регіональних філій підприємства.
    З метою своєчасного забезпечення всіх користувачів реєстрів захищеними носіями ключової інформації, Черкаська філія державного підприємства «Національні інформаційні системи» пропонує завчасно звертатися до Акредитованого центру сертифікації ключів органів юстиції за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Університетська, буд. 33/1, телефон для довідок: 54-40-70.