Громадські роботи – тимчасова зайнятість

Дата: 12.05.2017 10:37

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які організовує служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Залучення громадян до таких робіт вирішує водночас кілька важливих завдань: забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, задоволення кадрових потреб роботодавців у додатковій робочій силі, виконання нагальних суспільно корисних робіт.

Станом на 12 травня  2017 року на Чорнобаївщині  участь у громадських роботах беруть  29 безробітних, з них 11 осіб направлені до виконавчого комітету Чорнобаївської  селищної ради та Іркліївської сільської ради для інформування населення щодо оформлення житлових субсидій, 18 осіб направлені у сільські ради на благоустрій населених пунктів.

Є перспектива що  по закінченню громадських  робіт безробітні будуть працевлаштовані на постійні місця.

За інформацією Чорнобаївського

районного центру зайнятості