Презентація книги "На прю" Михайла Старицького на Чорнобаївщині

27 січня в Чорнобаївській гімназії відбулася зустріч працівників відділу освіти, районного методичного кабінету та педагогів Чорнобаївської гімназії з  головою фонду "Рідна країна" Миколою Томенком, який  презентував книгу Михайла Старицького «На прю» та є ініціатором її створення.

Микола Володимирович зазначив, що торік, 14 грудня, у селі Кліщінці відзначали 175-у річницю від дня народження Михайла Старицького — тоді під час урочистостей і домовилися про створення книги. На її сторінках зібрані твори видатного уродженця Черкащини у прозі та поезії. Зокрема, це історична повість «Облога Буші», побутово-історична драма «Маруся Богуславка» та інші.

Книгу передадуть до бібліотек та загальноосвітніх навчальних закладів Чорнобаївського району.

За інформацією відділу освіти