Акція з благоустрою на Чорнобаївщині

Тривалий час продовжується співпраця Чорнобаївського районного центру зайнятості з сільськими радами  району щодо організації та проведення громадських робіт із залученням безробітних. Завдяки проведенню таких видів робіт в селах підтримується чистота і порядок, а місцеві безробітні мають можливість покращити своє матеріальне становище і можливість в подальшому отримати постійну зайнятість.

Так, протягом квітня 2017 року підписано 6 договорів з сільськими радами на організацію громадських робіт. До виконання відповідних робіт залучено 15 безробітних, які займалися впорядкуванням скверів, пам’ятників, кладовищ та вулиць.

Яскравим прикладом організації оплачуваних громадських робіт є результативна співпраця центру зайнятості з Крутьківською сільською радою, в яку для прибирання місцевої території було залучено 5  осіб.

За інформацією відділу надання соціальних послуг

Чорнобаївського районного центру зайнятості