На фестиваль-конкурсі «Провесінь» вихованці Чорнобаївської школи мистецтв зайняли призові місця

Із 24 до 26 лютого в м. Кропивницький відбувся 22 Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь».

Чорнобаївську школу мистецтв в номінації бандура-інструментальна представляли Аліна Мурав’я та Елла Плахотна.

Голова журі, професор Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, заслужена артистка України Людмила Федорова прокоментувала виступи конкурсантів. З її слів учні вразили своїми виступами членів жюрі.

В черговий раз Чорнобаївщина гідно представила бандурне мистецтво. Учениця Аліна Мурав’я  нагороджена дипломом 1 ступеня, а Елла Плахотна – дипломом 3 ступеня. Готували учнів до конкурсу викладач Тетяна Танцюра та концертмейстер Олена Лобода.