В Чорнобаї відбувся передсвятковий ярмарок

7 квітня відбувся передсвятковий Великодній ярмарок, де була представлена сільськогосподарська та промислова продукції.

В ярмарку взяли участь  СТОВ «Дніпро», СТОВ «Богодухівське», ПСП «Веселий Хутір», СТОВ «Світанок», ПрАТ  “Чорнобай-птиця», СТОВ «Агрофірма «Маяк»  с. Піщане Золотоніського району, ПП «Агроспецпроект», ПП Гладун, ТОВ «Чорнобайпродсервіс», ТОВ «Мясорибторг», ПП Рець, ТОВ «Смачна випічка», ФОП Шмиг Ю.А., ПП «Імперіал плюс», ПП «Віктор і К» та інші.

Оргкомітет проведення ярмарки дякує всім учасникам за надану продукцію, керівнику ТОВ «Силікат-1»  за надану торгівельну площу.

За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації