Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Ветерана Другої світової війни з Крутьок привітали з 95-річним ювілеєм

Переглядів: 222

   

9 травня зустріла свою 95-ту весну найстаріша жителька села Крутьки, ветеран та інвалід Другої світової війни, ветеран праці Марія Григорівна Душка.

    Цього дня привітати її прибули голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, представники місцевого самоврядування, родичі, односельці та знайомі.

    - Сьогодні ми проводили урочистий мітинг із нагоди Дня Перемоги і згадували всіх, хто віддав життя, хто віддав здоров’я за Перемогу. Вас ми хочемо привітати не тільки з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а і з Днем народження. Хочемо подякувати Вам за Перемогу, за працю, за те життя, яке Ви прожили. Завдяки Вам ми тут живемо. Дай Вам Бог прожити ще до 100 років і бажаємо Вам усього найкращого, - привітав ювілярку Сергій Миколайович та вручив її цінні подарунки.   

    Ювілярку також привітали перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик та керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, які побажали їй здоров’я, родинного затишку та душевного тепла.

    Чимало подій довелось пережити на своєму життєвому шляху цій мужній жінці. Народилась Марія Григорівна у далекому 1923 році. На фронт пішла добровольцем у вересні 1943 р., працювала в евакогоспіталі №3360. 
Повернулась у кінці грудня 1945 р. 

    Лейтенант медичної служби, нагороджена 10 медалями, 2 орденами: «За мужність» ІІІ ступеня та Вітчизняної війни ІІ ступеня.
Разом з чоловіком-фронтовиком Григорієм Оксентійовичем (нині покійним) народила і виховала трьох дітей: Василя, Ольгу і Дмитра.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

« повернутися до списку новин