Найстарша жителька району зустріла свою сто п’яту осінь

Дата: 09.10.2018 09:48

Днями найстарішій жительці нашого району Переузник Катерині Андріївні  із села Вереміївка виповнилося 105 років.

Народилася Катерина Андріївна  6 жовтня 1913 року в селі Захарівка Семенівського району Полтавської області. В село Вереміїка переїхала в 1940 році і все своє життя  працювала в місцевому господарстві дояркою.

Велика  дружна родина Переузників складається з двох синів, п’яти  внуків,  п’яти  правнуків і двох праправнуків.

Привітати ювілярку із знаменною датою завітали начальник управління з питань праці і соціального захисту райдержадміністрації Олександр Юрковський, Вереміївський сільський голова Наталія Казидуб, голова ради ветеранів села  Вереміївка Любов Стадник.

Гості  сердечно подякували  за багаторічну, самовіддану працю, за дітей, яких разом зі своїм чоловіком  виростили гідними громадянами.

До теплих слів привітань та побажань від районної державної адміністрації Катерині Андріївні вручили теплу ковдру, солодощі та грошову винагороду.

Тож ще раз приєднуємося до вітань та бажаємо ювілярці  міцного здоров’я та  сімейного затишку та благополуччя.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності                                                                                                                              та звернень громадян апарату райдержадміністрації