Шановні працівники лісового господарства!

Дата: 14.09.2018 09:45

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу.

Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.

Це – не тільки безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки.

Примножуючи своєю працею лісовий фонд України, лісівники Чорнобаївщини забезпечують надійний захист земельних  угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, запроваджують сучасні європейські методи ведення лісового господарства, оберігають ліси від браконьєрів, шкідників та пожеж,  нарощують випуск продукції лісового господарства.

Саме від вашої професійності  залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Висловлюю слова подяки ветеранам галузі, які присвятили себе служінню лісу, а нині передають неоціненний досвід молоді.

Щира вдячність працівникам лісової галузі – людям, які дійсно вболівають за свою справу, дорожать честю та гідністю носити високе звання лісівника України.

Бажаю, щоб добробут і щастя наповнили ваші оселі, міцного здоров’я, благополуччя та миру вам і вашим родинам.

Із повагою –

голова районної державної