Чорнобаївські рятувальники провели тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 24.05.2017 09:44

19 травня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники провели показові навчання для учнів Чорнобаївської ЗОШ №1.

Під час проведення заходу рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які виникають на території району, а також пригадали правила безпечної поведінки в побуті, застерегли учнів від небезпечних забав з сірниками та запальничками. Також продемонстрували пожежний автомобіль та обладнання, яке знаходиться в ньому, й розповіли під час яких надзвичайних подій застосовується.

Під час заходу рятувальники також звернули увагу дітей на правила безпечної поведінки під час літніх канікул, які починаються незабаром та нагадали номери телефонів екстрених служб.

Діти в свою чергу, продемонстрували рятувальникам свої вміння накладати ватно-марлеву пов’язку, на час одягати противогаз, як на себе так і на постраждалого.

Загалом школярі весело та корисно провели час.

«Приємно відзначити той блиск в очах дітей, коли вони слухають розповідь рятувальників про щоденну важливу роботу – запобігти лихові, врятувати та допомогти людям. Під час таких заходів молоде покоління ближче знайомиться із Службою порятунку та розуміє важливість відповідальної поведінки» - зазначив начальник Чорнобаївського районного сектору УДСНС України у Черкаській області Олександр Полубєхін.

За інформацією Чорнобаївського районного сектору

УДСНС України у Черкаській області