Реєстрація народжень та смертей, що відбулись на тимчасово окупованих територіях України

Така реєстрація здійснювалась відділами державної реєстрації актів цивільного стану Черкаської області в 2016 році, на підставі рішень судів, постановлених відповідно до ст.257-1 Цивільно-процесуального кодексу України.

Протягом 2016 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зареєстровано 47 фактів народжень та 64 факти смертей з них :

- фактів народження: в Автономній Республіці Крим – 22. в м. Севастополі 5, в Донецькій області – 16, в Луганськім області 4:

- фактів смертей: в Автономній Республіці Крим - 10, в Донецькій області - 37, в Луганській області 17.