Відбувся турнір з волейболу на кубок «Пам’ять»

Дата: 14.02.2017 09:29

11 лютого 2017 в районному спорткомплексі в двадцяте відбувся традиційний турнір з волейболу на кубок «Пам’ять», метою якого є вшанування земляків, що присвятили своє життя спорту. Це вчителі фізкультури, інструктори по спорту, тренери, провідні спортсмени району, які назавжди залишились у пам’яті своїх друзів, вихованців, рідних та близьких.

В турнірі приймали участь чотири волейбольні команди. Боротьба за кубок була нелегкою, команди показували високий рівень гри, вирізнялись хорошою тактикою та  майстерністю  волейболістів. Вирішальний матч видався достойним фіналу, де волейболісти команд сіл Великої Бурімки (капітан - Ярослав Горобець) та Старого Ковраю (капітан - Ігор Дрига) показали волю до перемоги.  Кубок отримали волейболісти зі Старого Ковраю. Третє місце у команди з села Крутьки (капітан – Сергій Кондратенко), четверте почесне місце у команди селища Чорнобай (капітан – Ігор Рева).

Переможець був нагороджений кубком, дипломом, гравці грамотами, призери дипломами відповідних ступенів.

За інформацією сектору у справах сімї,

молоді та спорту райдержадміністрації