Зростання доходів місцевих бюджетів - наслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

Дата: 24.05.2017 09:25

В сучасних умовах розвитку України значно посилюється роль фінансів місцевого самоврядування. Місцеві бюджети є основним джерелом, фінансовою базою органів місцевого самоврядування, активною формою акумуляції певної частини фонду фінансових ресурсів.

Реформа децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації була і залишається пріоритетною у 2017 році, оскільки однією із безумовних її переваг є зарахування адміністративного збору за державну реєстрацію нерухомості та бізнесу до місцевих бюджетів.

Так, лише з початку 2017 року, станом на 01 травня, до місцевих бюджетів Черкаської області зараховано :

-      за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень -

2 964 123,70 грн.;

-  за державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців - 779 926 ,00 грн.