Вокальний гурт «Перевесло» взяв участь в обласному святі до Дня Матері

Дата: 16.05.2018 09:20

13 травня до Дня Матері, в с. Бровахи, відбулося обласне свято Матері «Воістину небесна і земна», на якому побував народний аматорський вокальний гурт «Перевесло» Чорнобаївського районного будинку культури.

Гарячими оплесками,гучними викликами «Браво» та запашним короваєм вітали наш колектив, який виконав дві пісні: «Знову додому вернуся сама» (муз. Петра Костиця, слова народні) та «Благословення» (муз. В. Байкіна, слова В. Носенко, гармонізація Б. Камінського).

В центрі села Бровахи розміщений пам’ятник Матері, який встановлено ще 4 травня 1984 року. Це пам’ятник Матері-героїні – Євдокії Данилівні Лисенко (1889-1963р.р.), яка народила і виховала разом з чоловіком Макаром Несторовичем Лисенком 16 дітей: 11 синів і 5 дочок. Один із синів Євтух у 1933 році помер, а 10 синів пішли на війну і всі повернулися живими. На заклик кореспондента Юрія Роста було зібрано кошти, завдяки яким відлито скульптуру Євдокії Данилівни, як символ матері.