День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2017 09:11

15 лютого вже вкотре  повертає нашу пам'ять назад, щоб ще і ще раз згадати тих, хто  не шкодував свого життя, виконуючи свій військовий обов’язок у Кореї,  В’єтнамі, Єгипті, Анголі, на  Кубі  та Афганістані.

Саме афганська війна найбільш глибоко врізалась у нашу пам'ять. Через її пекло пройшли більше двохсот наших земляків, п’ять  з них – Віталій Дяченко та Анатолій Прітченко з Ленінського (тепер Степове), Олександр Татаровський з Богодухівки, Володимир Мироненко з Лукашівки, Борис  Гриценко з Малої Бурімки – не повернулися з війни.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували молоді українські хлопці, долею одягнені в солдатську шинель і закинуті на чужину.

Пройшли роки, але й сьогодні велика сила патріотизму, незламного братерства воїнів-інтернаціоналістів слугує взірцем для нинішнього покоління, яке героїчно захищає нас на Сході України від російської агресії заради миру і спокою в наших домівках.

Шановні ветерани Афганістану та учасники бойових дій  на території інших держав!

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу Вашій мужності.

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча енергія та завзятість не залишають Вас ніколи.

Наснаги вам, здоров’я, добра, благополуччя.

Із повагою -

голова районної державної адміністрації