Турнір з нагоди вшанування Державного Герба

Дата: 28.02.2017 09:06

25 лютого в Чорнобаївській загальноосвітній школі № 2 відбувся турнір з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, присвячений державному святу – Дню Державного Герба.

Розпочався турнір з трансляції відеофільму про Герб України та розповіді про історію його створення.

- За відносно невеликий період становлення нашої молодої держави, тризуб, як і державний прапор України, став відомим  усьому світові, завдяки нашим видатним співвітчизникам та їх досягненням у спорті, культурі і науці, - зі словами вітань звернулась до учасників турніру заступник голови райдержадміністрації Валентина  Стилик. - Сьогодні від кожного  з вас залежить, щоб це визнання тільки змінювалось на краще, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки. Хай кожен ваш крок вперед буде кроком до перемоги, а кожен ваш успіх у спорті, у навчанні зробить нашу державу та побажала всім яскравих перемог.

Фото без опису Фото без опису

Перед початком змагань відбувся флешмоб: «Перлина – Україна» з нагоди Дня Державного герба  під час якого діти сформували композицію у формі тризуба.

В турнірі взяли участь 11  шкільних команд. В результаті  змагань перше місце виборола команда Великобурімської ЗОШ, на другому місці – команда Лукашівського НВК, третє місце посіла команда Степівського НВК.

Вітаємо переможців!

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян