Продовжується профорієнтаційна робота з учнями навчальних закладів

Дата: 27.04.2018 08:54

Фахівцями Чорнобаївського районного центру  зайнятості продовжується профорієнтаційна роботу з учнями 8 - 10 класів.

Метою даного напрямку роботи є ознайомлення зі світом професій та допомога в професійному самовизначенні, щоб запобігти в подальшому молодіжному безробіттю.

Так, в Чорнобаївському районі станом на 26 березня 2018 року проведено 9 уроків «Перед вибором майбутньої професії», в яких взяли участь понад 130 учнів шкіл району.

Фахівець  центру зайнятості завітала до шкіл в селах Велика Бурімка, Мала Бурімка, Лукашівка, Веелий Хутір та інших. Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради, як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

Також під час даних заходів для учнів було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.

В подальшому до учнів інших шкіл району завітають фахівці центру зайнятості для проведення профорієнтаційних уроків та професіографічних екскурсій.

Для восьмикласників  ще тільки настає час, коли доводиться замислюватись над своїм майбутнім, тож сподіваємось, що такі зустрічі для них є корисними і допоможуть зорієнтуватисть в виборі професії.

За інформацією відділу надання соціальних послуг

Чорнобаївського РЦЗ