Першість з плавання серед учнівської молоді на кубок Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча

17 лютого у Чорнобаївському районному спорткомплексі відбулася районна першість з плавання серед учнівської молоді на кубок Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча, в яких взяли участь 23 шкільні команди району.

В урочистому відкритті заходу взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, керівник секретаріату районної ради Лариса Дражнікова, селищний голова Алла Мірошниченко, голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області Андрій Більда, Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, які звернулися з вітальним словом до учнівської молоді та побажали успішно продемонструвати сьогодні своє вміння, вправність, майстерність  та нових спортивних звершень.

Право підняти Державний Прапор України було надано Андрію Хімічу та минулорічному чемпіонові у особистих змаганнях серед юнаків Сергію Федоренку.

Переможцями у особистих змаганнях серед дівчат стали:

І місце – Віталія Цимбалій (Великобурімська ЗОШ);

ІІ місце – Анна Кулик (Великоканівецький НВК);

ІІІ місце – Катерина Батуріна (Чорнобаївська гімназія).

Серед юнаків:

І місце в третє поспіль у – Сергія Федоренка (Лихолітський НВК);

ІІ місце – Тарас Назаренко (Іркліївська ЗОШ);

ІІІ місце – Владислав Компанієць (Мельниківський НВК).

У командному заліку перехідний кубок з рук Олімпійського чемпіона вп’яте поспіль отримала команда Лихолітського НВК (склад команди: Сергій Федоренко, Олег Перепелиця, Анастасія Рідка), друге місце – у Іркліївської ЗОШ (склад команди: Тарас Назаренко, Ігор Гирба, Аня Матюша) третє місце за спортсменами з Мельниківського НВК (склад команди: Владислав Компанієць, Андрій Ляшенко та Яна Батуріна).

Переможці та призери в індивідуальній першості нагороджені медалями, грамотами та сувенірною продукцією. Команди-призери нагороджені дипломами, сувенірною продукцією та спортивним інвентарем.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації