Проект «Шлюб за добу» успішно крокує Черкасами

Дата: 13.05.2017 08:43

Впровадження послуги експрес-одруження — це крок назустріч європейським стандартам надання адміністративних послуг. Проект «Шлюб за добу» стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратись і не бажає чекати. З моменту запуску проектом в Україні скористалось близько 6000 пар.

Враховуючи те, що весільний сезон набирає обертів, кількість охочих скористатися «експрес-одруженням» і отримати свідоцтво про шлюб у прискореному режимі буде зростати.

Вже минув місяць відтоді, як Міністерство юстиції запустило новий сервіс — «Шлюб за добу» у місті Черкаси.

З моменту запуску в рамках пілотпого проекту станом па 11 травня 2017 року було проведено 11 реєстрацій шлюбів та ще 2 пари виявили бажання зареєструвати шлюб, скориставшись цілої ним проектом «Шлюб за добу».

Серед переваг реєстрації шлюбу за новою процедурою слід відзначити, що проект «Шлюб за добу» дає можливість закоханим парам вільно розпоряджатися своїм часом та не залежати від строків, які зазвичай відводяться у відділах державної реєстрації актів цивільного стану. Вся процедура державної реєстрації шлюбу займе не більше доби з моменту подання заяви.

То ж тепер, у молодят є вибір — без поспіху зареєструвати шлюб у традиційних відділах державної реєстрації актів цивільного стану, або ж скористатися «експрес-одруженням» і отримати свідоцтво про шлюб у прискореному режимі.