Проведено профорієнтаційний урок для учнів 8–го класу «Перед вибором майбутньої професії»

Дата: 19.02.2018 08:37

З метою ознайомити учнів із світом професій, передумовами вибору професії; етапами професійного самовизначення та їх значенням при виборі професії Чорнобаївським районним центром зайнятості 07 лютого 2018 року, проведено профорієнтаційний урок для учнів 8-го класу в Чорнобаївській ЗОШ № 2. На заході були присутні 16 учнів та 3 педагоги.

Провідний фахівець з профорієнтації Оксана Володимирівна, ознайомлення зі світом професій розпочала з того, що ознайомила учнів, з класифікацією професій відповідно до предмету праці професора Климова, зауважила, що для успішного професійного самовизначення, молода людина повинна мати уявлення про свої бажання, усвідомлювати  свої  особисті  можливості  і  обмеження, знати про потреби  ринку  праці регіону де проживає людина, в тих чи  інших  професіях. Тобто використовувати формулу вибору професії: ХОЧУ – МОЖУ – ТРЕБА.

На завершення заходу Оксана Володимирівна запропонувала учням провести дослідження подальших їх намірів,  щодо професійного самовизначення, та побажали зробити правильний крок у житті - обрати професію до душі.

За інформацією відділу надання соціальних послуг

Чорнобаївського РЦЗ