Черкащан запрошують відвідати Європу в рамках культурно-освітньої поїздки

Дата: 03.02.2017 08:30

З метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспектив реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 до 30 квітня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, головних лікарів, медичних працівників лікувально-профілактичних закладів, викладачів, студентів вищих медичних навчальних закладів тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз, надсилаються до 3 квітня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул.Щербаківського, 31/40, офіс  62 або надсилаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (096) 596-14-12, (050) 447-49-68, (098) 680-97-14, (093) 214-64-17.

З орієнтовною програмою та переліком необхідних документів можна ознайомитися тут або за посиланням.