У Чорнобаївському районному секторі УДСНС України у Черкаській області підвели підсумки службової діяльності за 2016 рік

Дата: 24.01.2017 08:27

20 січня до 6 ДПРП Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області для підведення підсумків службової діяльності за 2016 рік завітали заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС Валентина Стилик та куратор підрозділу, майор служби цивільного захисту Іван Шаповал.

Начальник Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області Олександр Полубєхін детально інформував про підсумки роботи сектору за 2016 рік.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик зазначила, що протягом 2016 року, як і у попередні роки, основна увага приділялася питанням захисту населення і території району від надзвичайних ситуацій і подій техногенного і природного характеру, популяризації серед дітей та молоді безпечних умов діяльності та підготовки їх до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Підбиваючи підсумки наради Олександр Полубєхін націлив особовий склад на своєчасне виконання поставлених завдань, оперативне реагування на надзвичайні ситуації та вжиття комплексу заходів спрямованих на зменшення виникнення пожеж та загибелі людей, окреслив проблемні питання над якими треба працювати у 2017 році, а також подякував Чорнобаївській райдержадміністрації за надання суттєвої підтримки Службі порятунку Чорнобаївського районного сектору, в придбанні паливно-мастильних матеріалів та спеціального пожежного спорядження європейського стандарту, а саме 4-х пожежних касок та 4-х краг.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації