Власники хворого на лейкоз поголів’я ВРХ вже найближчим часом отримають допомогу

Дата: 14.08.2017 16:20

З метою недопущення розповсюдження захворювання та часткового відшкодування збитків, які несуть власники хворих тварин на 19 сесії районної ради депутатським корпусом були внесені зміни до «Програми розвитку галузі молочного скотарства у Чорнобаївському районі на 2011-2020 роки».

Наразі в Чорнобаївському районі зареєстровано 26 хворих на лейкоз корів в селі Мохнач та 11 корів в селі Велика Бурімка.

14 серпня Сергій Джоболда спільно з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Аллою Букою та в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Чорнобаївському районі Василем Катерушою здійснив робочу поїздку до Мохнацької та Великобурімської територіальних громад з метою вирішення даного питання.

На зустрічі з громадою очільником району було надано роз’яснення щодо виділення коштів, – з районного бюджету територіальним громадам надано субвенцію для виплати нецільової благодійної допомоги для часткового відшкодування вартості придбаних корів, замість зданих на забій лейкозних тварин, з розрахунку 5 000 грн на 1 голову. Сільськими головами спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації розробляється механізм щодо отримання даної допомоги. Тож вже найближчим часом розпочнеться виплата коштів.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації