Учасники Громадської ради при Чорнобаївській райдержадміністрації обговорили питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та забезпечення автотранспортом Чорнобаївського відділу поліції

Дата: 02.06.2017 15:18

2 червня голова райдержадміністрації взяв участь роботі Громадської ради при Чорнобаївській райдержадміністрації.

Про стан справ у районі, стан доріг та пільгове перевезення доповів Сергій Джоболда. –  В цьому році на перевезення пільгових категорій виділено 300 тис. грн. з районного бюджету  та надано 202 тис.грн. субвенції сільськими радами. ПрАТ «Чорнобаївське АТП 17149» з 28.03.2017 року розпочало пільгове  перевезення на маршруті Красенівка – Черкаси, - зазначив Сергій Джоболда. – Через велику кількість пільговиків на маршрутах Анатолія Пащенка розподілено перевезення пільгових категорій по селах, зокрема: щовівторка:  Жовнино, Вереміївка, Кліщинці; щосереди: Тимченки, Москаленки, Першотравневе; щочетверга: Васютинці, Придніпровське, Іркліїв, Великі Канівці, Малі Канівці. Для уникнення перевантаження на маршруті Красенівка-Черкаси теж визначено дні перевезень по селах: Красенівка – вівторок, Комінтерн - середа, Богодухівка – четвер.

Щодо питання пільгового перевезення, Сергій Джоболда зазначив, що наразі Чорнобаївська райдержадміністрація здійснює контроль проведення стану ремонтних робіт в районі, це ділянка дороги місцевого значення Чорнобай-Мельники, а також  частина дороги Н-08 с. Старий Коврай.

Учасники засідання наголошували на необхідності пришвидшення робіт по ремонту доріг в смт Чорнобай.

По закінченню засідання було вирішено направити звернення до Чорнобаївської селищної ради та правоохоронних органів з приводу затягування виконання робіт по ремонту відрізку дороги по вул. Центральна.