«Навчання – найкраща адаптація для атовців», – Юрій Ткаченко

Дата: 26.01.2017 08:09

Приділяти особливу увагу атовцям попросив керівників вишів голова Черкаської ОДА. Про це він сказав на засіданні Ради ректорів і директорів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації.

Як наголосив Юрій Ткаченко, повоєнна соціалізація демобілізованих бійців – у пріоритеті для обласної влади.

– Вважаю, що одним із найефективніших методів їхньої соціальної адаптації є освіта, – пояснив очільник області. – Тому ще торік наша область спрямувала клопотання Міністерству освіти та науки України щодо поліпшення умов вступу до ВНЗ осіб цієї категорії. Прошу належної уваги цьому питанню і надалі.

За результатами вступної кампанії-2016, до ВНЗ області за спрощеною системою квот зараховано вдвічі більше учасників АТО, порівняно з попереднім роком. А це – 94 бійці.