Міжнародний день захисту дітей

Дорогі друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – це світлі промінчики надії для батьків, в яких ми бачимо здійснення наших мрій і сподівань. Вони – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Обов'язок дорослих зробити все можливе, щоб сонце світило привітно і ласкаво кожній дитині, адже захист дитинства – це місія честі, добра, любові. Немає більшого щастя для батьків, ніж здорові, щасливі та веселі діти, біля дітей відігріваються наші серця. Заради них ми живемо надією, що їхнє майбутнє буде світлим і безхмарним.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться їх доля, а відтак і доля нового покоління українців.

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Із повагою –

голова райдержадміністрації