Міжнародний день солідарності трудящих

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих!

У ці весняні дні надзвичайно приємно поздоровити з днем Весни і праці усіх, хто працює на результат, виявляючи високий професіоналізм та наполегливість у роботі, адже майбутнє Чорнобаївщини, її соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас.

Для людей старшого віку Першотравень, як і раніше, символізує трудову солідарність, вірність традиціям, для молоді – весняне відновлення й надію на майбутнє.

Бажаю всім здоров'я, щастя, радості та плідної праці, натхнення і сил для здійснення всіх планів і починань.

Нехай ці святкові дні сповнюють кожного бадьорістю й оптимізмом і  в кожній оселі панує мир, злагода та добробут.

Із повагою -

голова районної