Міжнародний День людей похилого віку

Від імені районної державної адміністрації  висловлюю  глибоку вдячність вам, дорогі ветерани, шановні представники найстаршого покоління Чорнобаївщини, за важливий внесок у розбудову нашої держави, високу громадянську свідомість. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через усе своє життя.

Ми засвідчуємо свою повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!  Здоров’я, щастя і добра і миру вам!

Із повагою,

голова Чорнобаївської районної