Міжнародний день інвалідів

3 грудня -  Міжнародний день інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні стало доброю традицією, про яку не забувають,  як люди з особливостями фізичного розвитку, так і  організації, які ними опікуються.

В цей день приділяється особлива увага проблемам людей з обмеженими можливостями, підсумовується та аналізується зроблене  протягом року та плануються заходи щодо подальшої роботи у цій сфері.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. В нашому районі проживає 3337 інвалідів різних категорій, з них 162 дітей інвалідів. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. При територіальному центрі працює відділення соціально-медичної реабілітації для дітей з обмеженими фізичними можливостями, яке в даний час відвідує 29 дітей. Працює два психоневрологічних інтернати в селах Мирне та Чехівка, де в даний час проживає понад 300 осіб. В районі постійно  проводиться робота щодо створення належних умов для вільного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури

Політика нашої держави зорієнтована  на реалізацію конституційних вимог щодо соціального  захисту  таких  людей, створення їм  середовища рівних можливостей  для повноцінного життя, освіти, праці, лікування, побуту, культури, можливості бути  корисними  для рідного  краю і країни в цілому.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сьогодні опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм повсякденної підтримки і допомоги – справа честі кожного громадянина України, реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Бажаю всім  щастя, здоров’я, миру,благополуччя,  мужності і витримки всім вам і вашим близьким і рідним!

Із повагою –

голова районної   державної