День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Дорогі друзі!  Щиро вітаємо вас з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

Ми, українці, з споконвіку свято шанували друковане слово. В ньому черпали  мудрість, силу знання. Незважаючи на комп’ютеризацію суспільства книга, журнал і газета продовжують залишатися для нас надійним другом і порадником, невичерпним джерелом пізнання, спілкування та розширення світогляду.

Професіоналізм, сумлінна праця фахівців видавничо-поліграфічної справи району незмінно користуються повагою в суспільстві, відіграють дедалі більшу роль у формуванні громадської думки, відродженні та примноженні духовних, культурних цінностей нації, поглибленні та прискоренні державотворчих процесів.

З нагоди свята бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, миру, щастя і добра.

Із повагою -

голова районної