Днем пам'яті та примирення

Дорогі ветерани ! Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам'яті та примирення та 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

У ці святі для кожного українця травневі дні ми вшановуємо пам'ять усіх жертв Другої світової  війни, яка забрала мільйони людських життів. Більше 12 тис. жителів  Чорнобаївщини не повернулись до своїх родин - навічно залишились лежати під скромними обелісками або у братських могилах.

Ми згадуємо  трагічні сторінки нашої історії і схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

З нагоди пам’ятних дат від імені районної державної адміністрації бажаю всім добра та злагоди, міцного здоров’я, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Ми закликаємо всіх, хто пам’ятає уроки минулого, зробити все для того, щоб не допустити нових трагедій і відновити мир та спокій в Україні.

Із повагою -

голова районної  державної адміністрації