Днем пам'яті та примирення

Шановні  ветерани війни,  дорогі жителі Чорнобаївщини!

Чорнобаївська районна державна адміністрація щиро вітає  всіх жителів району із Днем пам’яті та примирення та 73-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогою ціною дісталася перемога українському народові. Та ніколи не згасне пам’ять про тих, кому довелося пройти випробування найжорстокішою в історії людства війною, хто поневірявся в фашистській неволі, хто вірно чекав і надіявся,  наближаючи цим Перемогу.

Сьогодні військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, майже щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Тож битва нашого народу за перемогу триває.

І саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, щоб подолати ворога та вибороти перемогу.

Бажаю всім Вам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Із повагою –

голова  Чорнобаївської районної

Дорогі ветерани ! Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам'яті та примирення та 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

У ці святі для кожного українця травневі дні ми вшановуємо пам'ять усіх жертв Другої світової  війни, яка забрала мільйони людських життів. Більше 12 тис. жителів  Чорнобаївщини не повернулись до своїх родин - навічно залишились лежати під скромними обелісками або у братських могилах.

Ми згадуємо  трагічні сторінки нашої історії і схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед тисячами наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

З нагоди пам’ятних дат від імені районної державної адміністрації бажаю всім добра та злагоди, міцного здоров’я, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Ми закликаємо всіх, хто пам’ятає уроки минулого, зробити все для того, щоб не допустити нових трагедій і відновити мир та спокій в Україні.

Із повагою -

голова районної  державної адміністрації