Днем автомобіліста і дорожника

Шановні працівники та ветерани автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Щиро вітаю всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом, з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та життєдіяльність населених пунктів нашого району та країни в цілому.

Щиро бажаю всім Вам щастя, добробуту, невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Із повагою –

голова районної