День працівників сільського господарства

Шановні  працівники сільського господарства Чорнобаївщини!

З почуттям глибокої поваги і шани вітаю всіх трудівників та керівників сільськогосподарських підприємств району з професійним святом - Днем працівників сільського господарства !

Це свято справжніх, мудрих господарів чиї руки створюють найсвятіше для нас – хліб. Від результатів роботи аграріїв залежить, значною мірою, настрій і добробут у кожній оселі.

В усі часи, ваша напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Висловлюю щиру вдячність кожному, хто годує країну, працює на землі, зберігає її, як найвищий скарб для майбутніх поколінь.

Зичу вам і вашим  родинам сімейного затишку, миру, щастя, благополуччя та міцного здоров'я!

Хай обходять вас стороною природні стихії, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо жителів нашого району і всієї України.

Із повагою -

голова районної